STÜDYO

DREAM TATTOO & PIERCING SHOP
Randevu ve Soru Formu
Cadde Dream Tattoo - Caddebostan İskele Sk. Kozacıoğlu Apt D/3 No : 4
Telefon: 0 543 747 50 01 Email dreamtattoocadde@gmail.com

DREAM TATTOO

Studio Image DREAM TATTOO & PIERCING

Dream Tattoo; steril, modern ve güvenilir dövme stüdyosunda; sanat, güler yüzü ve dost sohbetiyle, size kendinizi evinizde gibi hissettiren profesyonel dövme sanatçılarımızın ellerine emanet ediyor.

DENEYİMLİ DÖVME SANATÇILARI

Studio Image

Dream Tattoo, Türkiye’nin kaliteli ve en yetenekli dövme sanatçılarını bünyesinde bulundurmaktadır. Dövme sanatçılarımız hayalinizdeki dövme tasarımını çeşitli dövme tarzlarını harmanlayarak en kaliteli ve en üst düzeyde tasarımları sizlere sunmaktadır.

Stüdyomuzdaki yapılan dövme çeşitleri:

Kişiye Özel Dövme Tasarımları
Geleneksel Dövmeler (Oldschool, Newschool )
Siyah & Gri veya Renkli
Dövme Kapatma
Realistic, Japon, Kabile (Tribal, Maori), Anime, Yazı, Mekanikler, Geometri, Suluboya

HİJYEN VE STERİLİZASYON

Studio Image

Stüdyomuzda dövme makineleri Otoklav cihazında steril edikten sonra kullanılmaya başlanılmaktadır.

Masaüstü araçları streç filmler ile kapatılır, kablo ve makinelere kişiye özel yine ambalajlar takılır. Bu şekilde bir önceki dövme yaptıran bireyin kablo değse bile riski 0 a indirmekteyiz.

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

Dövme sanatçılarımız tarafından hazırlanan tasarımlar tamamen size özeldir başka hiç kimsede göremezsiniz. Özel dövme tasarımları sizin fikirlerinizden yola çıkılarak kompozisyon oluşturup mükemmel şekilde tasarlanır.

STERİLİZASYON

Ekibimizin başta gelen prensipi sterilizasyon ve hijyendir. Stüdyomuzda kişiye özel ekipman kullanılmaktadır, masaüstü araç gereçler dövme yapılmadan önce streç film ile izole edilir.

RANDEVU

Randevu ile çalışmaktayız. Lütfen randevu için 0216 360 11 58 numarayı veya İLETİŞİM Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TÜM ÇALIŞMALARIMIZI Instagram! ÜZERİNDEN GÖREBİLİRSİNİZ